Niedziela Trójcy Przenajświętszej
blog img
  1. W czerwcu w dni powszednie zapraszam na nabożeństwo czerwcowe, które odprawiamy w łączności ze Mszą Świętą, przed Najświętszym Sakramentem modlimy się litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w Ocyplu o 17.00 a we Wdzie o 18.00
  2. W najbliższy czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Tego dnia wyruszamy w procesji ulicami naszych miejscowości z Najświętszym Sakramentem, by Pan Bóg błogosławił nam w naszej codzienności. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków, we wtorek i środę po Mszy Świętej próby – proszę by rodzice zadbali o to by nie zabrakło waszych dzieci w tym wydarzeniu. Bardzo proszę jak co roku o przygotowanie ołtarzy, przy których zatrzymujemy się z Panem Jezusem na modlitwę. Proszę o pomoc w tym przygotowaniu. Proszę Strażaków do baldachimu, róże różańcowe ze sztandarem.
  3. W uroczystość Bożego Ciała Msze Święte we Wdzie o 8.00 i 9.30 po której procesja do czterech ołtarzy a w Ocyplu o 12.00 Msza Święta i procesja do czterech ołtarzy.
  4. W oktawie Bożego Ciała procesje w około kościoła.

Dziś zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej