Niedziela Trójcy Przenajświętszej
blog img
  1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  2. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. W ty dniu Msze Święte we Wdzie o 8.00 i 9.30 po której wyruszy procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. W Ocyplu Msza Święta o godz. 12.00 po której wyruszy procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy na trasie naszej procesji. Dziewczynki do sypania kwiatków, tu proszę o pomoc rodziców, proszę strażaków do niesienia krzyża i baldachimu. Procesja w Boże Ciało mam być wyrazem naszej wiary w obecność Boga w postaciach Eucharystycznych.
  4. W oktawie Bożego Ciała po Mszy Świętej procesja wokół kościoła.
  5. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma