Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego
blog img
  1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, rozpoczynamy dni modlitw o Ducha Świętego.
  2. W naszej wspólnocie witam ks. Michała Grzegorczyka – obrońcy węzła małżeńskiego w Sądzie Metropolitalnym archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej, dziękuje za posługę słowa.
  3. W dni powszednie zapraszam na nabożeństwo majowe, po Mszy Świętej modlimy się litanią do Matki Bożej.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  5. W czwartek w kościele we Wdzie po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.00
  6. Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.