Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Świętej
blog img
  1. Bóg zapłać za złożone ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  2. Rozpoczynamy miesiąc czerwiec, w którym szczególnie oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W dni powszednie nabożeństwo czerwcowe, wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Pana Jezusa.
  3. W czwartek 4 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Tego dnia we Wdzie Msza Święta o 8.00 i 9.30 po której ruszy procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. W Ocyplu o 12,oo Msza Święta i procesja Eucharystyczna. Proszę strażaków o niesienie baldachimu, krzyża, o pomoce w bezpiecznym przejściu procesji.
  4. Jak co roku bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy, to wyjątkowy dzień, kiedy z Najświętszym Sakramentem idziemy błogosławić nasze domy, codzienność, miejsca pracy.
  5. Dziewczynki do sypania kwiatków zapraszam na próby od poniedziałku do środy po Mszy Świętej. Proszę rodziców by zmobilizowali swoje pociechy, ale także by zaangażowali się w pomoc przy procesji.
  6. W oktawie Bożego Ciała po Mszy Świętej wieczornej procesja Eucharystyczna.
  7. Ksiądz Biskup na najbliższy piątek udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych.
  8. Chorych naszych parafian odwiedzę w piątek 12 czerwca u Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  9. W pierwszą sobotę miesiąca w Ocyplu o 17.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych. Natomiast we Wdzie Msza Święta różańcowa będzie wyjątkowo w II sobotę miesiąca, 13 czerwca o 9.00
  10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.