II Niedziela Adwentu
  1. Dziś II Niedziela Adwentu, Stolica Apostolska pozwoliła jednak by w Polsce można obchodzić uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
  2. Jak każdego roku na naszych Wigilijnych stołach płonie świeca Caritas, od dziś można je nabyć w zakrystii, mała w cenie 8 zł i duża 15 zł., jest również opłatek.
  3. Czas Adwentu to również roraty, zapraszam w Ocyplu o 17.00 a we Wdzie 18.00 zachęcam byśmy przychodzili z lampionami.
  4. Zachęcam gorąco do udziału w akcji Fundacji małych stópek, „Paczuszka dla maluszka”, możemy je zostawiać pod choinką, która jest już w kościele.
  5. Dziś zbiórka do puszek na pomoc kościołowi katolickiemu na wschodzie, Bóg zapłać za ofiarność.
  6. Słyszeliśmy pewnie o pożarze, który strawił dom w Osowie Leśnym. Sołtys i Rada Sołecka wsi Osowo, zwróciła się z prośbą o pomoc la tej rodziny, by mogła święta Bożego Narodzenia spędzić w swoim domu, dlatego też w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc tej rodzinie.