Ogłoszenia na IV Niedzielę Adwentu
  1. W ostatnią niedzielę odbyła się zbiórka na rzecz pogorzelców z Osowa Leśnego, zebraliśmy w parafii Ocypel 670 zł, a we Wdzie 1.390 zł. Łączną sumę 2060 zł. Przekazałem sołtysowi Osowa. Bardzo dziękuje za Wasze wsparcie.
  2. Z całego serca, dziękuję za Waszą pomoc dla Fundacji Małych Stópek, jak widzieliśmy udało się nam zebrać bardzo dużo paczuszek dla najbardziej bezbronnych małych dzieci, podopiecznych fundacji.
  3. W wtorek Wigilia Bożego Narodzenia, pasterka w Ocyplu o 22.00 a we Wdzie o 24.00.
  4. W pierwszy dzień Świąt Msze Święte w Ocyplu o 9.30 a we Wdzie o 11.30.
  5. W drugi dzień Świąt Msze Święte jak w niedzielę.
  6. W drugi dzień Świąt zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II.
  7. Od soboty 28 grudnia rozpoczynam wizyty duszpasterskie, kolędy na początek parafia Wda. W dni powszednie rozpoczynam od 14.00 a w sobotę i niedzielę od 13.00. Plan kolęd wywieszony w gablocie ogłoszeń.
  8. W przyszłą niedzielę nasza kolekta inwestycyjna.