Ogłoszenia na Niedzielę Palmową
  1. Dziś niedziela palmowa, upamiętniająca wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy. Tą niedzielą wchodzimy w Wielki Tydzień.
  2. Moi Kochani przypominam, że zgodnie z rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia w czasie nabożeństw w kościele może być tylko 5 osób.
  3. W Wielki Czwartek Msza Święta Wieczerzy Pańskiej we Wdzie o 17.00 a w Ocyplu o 19.00. To pamiątka ostatniej wieczerzy, dziękujemy Panu Bogu za dar Eucharystii i Kapłaństwa.
  4. W Wielki Piątek liturgia Męki Pańskiej we Wdzie o 17.00 a w Ocyplu o 19.00, z zaleceniami Episkopatu, adoracja Krzyża odbywa się przez ukłon lub przyklęknięcie, nie całujemy Krzyża.
  5. W Wielką Sobotę nie ma poświęcenia pokarmów w Kościele, na stronie internetowej nasze parafii umieszczona jest modlitwa błogosławieństwa pokarmów, które odmawiamy w domu.
  6. Wigilia Paschalna we Wdzie o 19.00 a w Ocyplu o 22.00, przynosimy ze sobą świece.
  7. W Niedzielę Zmartwychwstania Msze Święte we Wdzie o 8.00 i 11.00 a w Ocyplu o 9.30.
  8. Pielgrzym dostępny jest w formie elektronicznej na stronie internetowej pielgrzyma.
  9. Przypominam jeszcze raz o liczbie wiernych, którzy mogą uczestniczyć w obrzędach liturgicznych do 5 osób.