Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu
  1. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.00 we Wdzie spotkanie dla rodziców dzieci, które w mają chcą przystąpić do I Komunii Świętej.
  2. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  3. W czwartek uroczystość Zwiastowania Pańskiego, jest to również dzień świętości życia. Modlić się będziemy po poszanowanie życia ludzkiego od poczęcia do jego naturalnej śmierci.
  4. W piątek ostatnia Droga Krzyżowa zapraszam do uczestnictwa, a w niedziele po Mszy świętej śpiewamy Gorzki Żale.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Niedzielę Palmową, wchodzimy w wielki Tydzień. Tego dnia spowiadać będzie podczas każdej Mszy Świętej ks. Prof. Jarosław Babiński. Przez sakramentalną spowiedź przygotujmy się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  7. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma.
  8. W zakrystii są do nabycia modlitewniki „W sercu ojca modlitwy do świętego Józefa”.