Ogłoszenia na VIII Niedzielę Zwykłą
  1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  2. Dzisiaj i w Środę Popielcową zbiórka do puszek na pomoc Ukraińcom.
  3. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze święte we Wdzie o 8.00 i 18.00 a w Ocyplu o 9.30 i 17.00, podczas każdej Mszy Świętej obrzęd Posypania Popiołem.
  4. Tegoroczna Środa Popielcowa ma być dniem postu i modlitwy o pokuj na Ukrainie, w Ojczyźnie naszej i na całym świecie. Podejmijmy te praktyki pokutne w tak ważnych dziś intencjach. Potrzeba dzisiaj wytrwałej i gorącej naszej modlitwy.
  5. W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie. W I piątek do południa odwiedzę naszych chorych z posługą sakramentalną.
  6. W każdy piątek Wielkiego Postu po Mszy Świętej nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  7. W niedzielę Wielkiego Postu Nabożeństwo Gorzkich Żali, w Ocyplu o 9.30 a we Wdzie o 11.00
  8. W przyszłą niedzielę zapraszam rodziców dzieci które mają przystąpić do I Komunii Świętej na spotkanie na Mszy Świętej o godzinie 9.30 w Ocyplu.
  9. Sakrament pokuty i pojednania przed każdą Mszą Świętą.