Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą
  1. Bóg zapłać za złożone ofiary, które przeznaczmy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  2. Dziś ostatnia niedziela sierpnia i wakacji, dziękujmy Panu Bogi za ten czas i prośmy o błogosławieństwo na nowy rok szkolny i czas naszej pracy.
  3. 1 września kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej, w modlitwach prosimy o pokuj na świecie. Modlić się również będziemy za dzieci i młodzież, która rozpoczyna nowy rok szkolny.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. W I czwartek modlimy się o święte powołania kapłańskie i zakonne oraz z powołanych. W I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian.
  6. W sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza święta a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza święta w intencji róż różańcowych.
  7. W przyszłą niedzielę zapraszam młodzież, która przez ostatnie dwa lata przygotowywała się do bierzmowania. Spotkanie po Mszy świętej o 11.00 we Wdzie.