Ogłoszenia na XXVI Niedzielę zwykłą
  1. Dziś nasza kolekta inwestycyjna, Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Od czwartku rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Po mszy świętej w dni powszednie modlimy się na różańcu w intencjach naszych, naszych parafii.
  3. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne. W I czwartek modlimy się za powołanych oraz o święte powołania kapłańskie i zakonne.
  4. W I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian. Po południu spowiedź święta w Ocyplu o 16.30 a we Wdzie o 17.30.
  5. W I sobotę miesiąca we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza święta w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza święta.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszam rodziców dzieci, które w maju 2021 roku chcą przystąpić do I Komunii Świętej. Spotkanie w Kościele we Wdzie zaraz po Mszy Świętej o 11.00.