Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą
  1. Bóg zapłać za składane ofiary, które przeznaczmy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  2. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne.
  3. W pierwszy piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian. Proszę by z sakramentu pokuty i pojednania skorzystać przed piątkiem ponieważ rozpoczynamy różaniec święty.
  4. W sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza święta w intencji róż różańcowych. W Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza święta w intencji róż różańcowych
  5. Od piątku rozpoczynamy miesiąc różańca świętego. W dni powszednie po Mszy świętej modlimy się na różańcu. Zapraszam by znaleźć czas na wspólną modlitwę.
  6. 10 października przypada Dzień Papieski, będziemy mogli wesprzeć młodzież z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  7. 31 października w naszych parafiach odbędzie się Wizytacja Kanoniczna ks. Biskupa. Odbywa się ona co pięć lat. Tego też dnia o godzinie 11.00 we Wdzie podczas Mszy świętej młodzież przystąpi do bierzmowania. Kolejny cykl przygotowań rozpocznie się od września 2022 roku klasy 7 i 8