Ogłoszenia na XXXI Niedzielę Zwykłą
  1. Od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej odmawiamy różaniec na naszych zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.
  2. Do piątku za pobożne nawiedzenie cmentarza oraz modlitwę możemy uzyskać odpust za zmarłych i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. W piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian
  4. Bardzo dziękuję naszym parafianom i parafiankom za nie ocenioną pomoc w uporządkowaniu obejścia naszego Kościoła oraz cmentarza.
  5. Już dziś pragnę poinformować, że 24 listopada będziemy mieli w naszym Kościele kamienny ołtarz, jego konsekracji dokona Ks. Biskup Ryszard Kasyna, podczas Sumy parafialnej o godz. 11.00. Zapraszam do udziału w tej uroczystości, to pewnie jedyna okazja by uczestniczyć w takim wydarzeniu.
  6. Jest do nabycia nowy numer Pielgrzyma oraz Małego Pielgrzymi i Modlitewnik z modlitwami za zmarłych