Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą
  1. Dzisiaj przypada 80 rocznica wybuchu II Wojny Światowej, jest to dzień modlitw w intencji ofiar tej straszliwej wolny. Na prośbę Kancelarii Prezydenta RP we wszystkich Kościoła o 14.00 będą biły dzwony, by upamiętnić to wydarzenie, a dla nas współczesnych na przestrogę, by nigdy nie doszło do wojny.
  2. Rozpoczynana się nowy rok szkolny, nauczycielom i uczniom życzę samych sukcesów.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, w I piątek spowiedź w Ocyplu od 16.30a we Wdzie od 17.30. W piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian. W sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych, a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta.
  4. Każdego dnia w Kościele w Ocyplu o 8.45 różaniec święty, zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. W przyszłą Niedzielę kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  6. Można zapisywać intencje mszalne na nowy rok.