Ogłoszenia na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego
blog img
  1. Wszystkim Parafianom jak i gościom życzę by zmartwychwstały Pan Jezus rozpromienił nasze życie, wlał w serca nadzieje, dodał nam wiary i pomnożył miłość.
  2. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła, dziękuje za ofiary na kwiaty, za wystrojenie naszej świątyni, za jej posprzątanie, za czyste obrusy, strażakom dziękuje, i wszystkim za nasz udział w tych Wielkich dniach.
  3. W niedziele Msze Święte we Wdzie o 8.00 i 11.00 a w Ocyplu o 9.30.
  4. W poniedziałek Wielkanocny Msze Święte jak w niedziele.
  5. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  6. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Od 8 kwietnia rozpoczynamy peregrynację obrazu Matki Bożej Nieustającej pomocy w naszych domach. Plan wywieszony jest w gablocie, rodziny przekazują sobie obraz około godziny 18.00. Do obrazu dołączony jest modlitewnik, całą rodziną znajdźmy chwilę by polecać Matce Najświętszej swoje intencje.
  7. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I czwartek modlimy się o święte powołania kapłańskie, w I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian. W I sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych, a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych.
  8. W przyszła niedziele Święto Bożego Miłosierdzia.
  9. Jest nowy nr Pielgrzyma