Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocy
  1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  2. W poniedziałek obchodzimy dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej, w rocznicę wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Dachau.
  3. W środę dzieci z naszych parafii przystąpią do I Komunii Świętej w kościele w Ocyplu o godzinie 11.00
  4. W czwartek do południa odwiedzę chorych naszych parafian.
  5. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski – odpust parafialny w Ocyplu. Msze Święte tego dnia we Wdzie o 8.00 i 9.30 a w Ocyplu suma odpustowa o 11.00. Tego dnia z racji uroczystości nie obowiązuje nas post.
  6. W sobotę we Wdzie o 9.00 Msza Święta i różaniec w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych.
  7. W maju w dni powszednie zapraszam na nabożeństwo majowe, modlić się będziemy litanią Loretańską.
  8. Jest nowy nr Pielgrzyma