Ogłoszenia na Niedzielę Bożego Miłosierdzia
blog img
  1. II niedziela po Wielkanocy na prośbę Pana Jezusa do świętej s. Faustyny Kowalskiej, jest świętem Bożego Miłosierdzia. Dziś szczególnie otwiera się zdrój łask dla nawracających się grzeszników.
  2. W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego z racji wielkiego postu przeniesiona z 25 marca. To dzień świętości życia. Za przyczyną Matki Najświętszej prosimy o ochronę ludzkiego życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci.
  3. Rozpoczynamy też w naszych parafiach peregrynację obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Lista rodzin, które pragną przyjąć obraz w domu jest wywieszony w gablocie. W poniedziałek podczas Mszy Świętej pierwsza rodzina z listy odbiera obraz w Kościele podczas Mszy Świętej. Otrzymamy również modlitewnik, który ułatwi nam czas modlitwy zanoszony przez ręce Matki Bożej. Następnego dnia przekazujemy obraz kolejnej rodzinie z listy.
  4. W środę wspólna nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek w kościele we Wdzie adoracją Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej do godz. 19.00.