Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą
  1. Rozpoczęliśmy czas wakacji, witam wszystkich wypoczywających na terenie naszych parafii. Życzę dobrego czasu spędzonego na naszych pięknych terenach.
  2. Dzisiejsza kolekta jest naszą kolektą inwestycyjną, Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. We wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca. W I czwartek modlimy się o święte powołania kapłańskie i zakonne oraz za kapłanów.
  5. W I piąte do południa odwiedzę chorych naszych parafian, po południu spowiedź święta w Ocyplu od 16.30 a we Wdzie od 17.30.
  6. W I sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza święta w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msz święta w intencji róż różańcowych.
  7. W sobotę około 11.30 przez parafię Wda przejdzie i chwile na odpoczynek się zatrzyma piesza pielgrzymka rodzin do Kasparusa a od 15.00 w Kasparusie odbędzie się piknik rodzinny.
  8. Od soboty rozpoczynamy wakacyjny rozkład Mszy świętych. W sobotę 0 18.00 w Mermecie a o 19.00 w Smolnikach. W niedzielę dodatkowa Msza święta w Ocyplu o 12.30.
  9. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma.