Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Postu
blog img
  1. Proszę o wytrwałą modlitwę w intencji pokoju na całym świecie, o ustanie wojny na Ukrainie. Każdego dnia podczas Mszy Świętej polecamy Panu Bogu tą intencję. Chcemy też wyjść naprzeciw rodzinom, które zostały na Ukrainie, a wiemy, że jest tam już ogromny problem z jedzeniem, i zwykłymi potrzebami. Dlatego zachęcam do włączenia się w paczkę dla rodziny które zostały na Ukrainie, taka paczka pozwoli przetrwać rodzinie około dwóch tygodni. Na stronie internetowej naszej parafii umieściłem listę rzeczy, które są potrzebne. Nasze dary możemy przynosić codziennie do Kościoła.
  2. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek zapraszam na Drogę Krzyżową
  4. W każdą niedziele nabożeństwo Gorzkich Żali.
  5. Możemy składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  6. 25 marca w kościele w Ocyplu 24 godzinne rozważanie Męki Pańskiej, rozpoczynamy Mszą Świętą o 16.30, przez całą dobę wystawienie Najświętszego Sakramentu, o każdej pełnej godzinie wsłuchujemy się w opis konkretnej godziny męki Pańskiej. Zapraszam do udziału w tym wydarzeniu, by pomogło nam duchowo przeżyć czas Wielkiego Postu.
  7. W przyszłą niedzielę nasza kolekta inwestycyjna.
  8. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma