Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocy
  1. Jutro rozpoczynamy miesiąc maj – poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwo majowe w dni powszednie po Mszy Świętej w Ocyplu o 17.00 a we Wdzie o 18.00.
  2. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  3. Jutro 1 maja dzieci z naszych parafii przystąpią po raz pierwszy do Komunii Świętej podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 w kościele we Wdzie. Tego dnia Msze we Wdzie o 8.00 a w Ocyplu o 9.00.
  1. W środę 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Tego dnia Msze Święte we Wdzie o 8.00 i 9.30. a w Ocyplu odpusty parafii i Msza Święta odpustowa pod przewodnictwem ks. Marcina Szlesińskiego z diecezji toruńskiej o godzinie 11.00 Po Mszy Świętej odpustowej koło gospodyń zaprasza na kawę i ciastko.
  2. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne w I czwartek modlimy się o święte powołania kapłańskie i zakonne oraz za kapłanów.
  3. I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian a po południu spowiedź święta w Ocyplu od 16.30 a we Wdzie od 17.00.
  4. W I sobotę miesiąca we Wdzie o 9.00 Msza Święta i różaniec w intencji róż różańcowych a w Ocypli o 16.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych.
  5. W sobotę w Kościele we Wdzie o 15.00 Msza Święta w intencji OSP oraz poświęcenie nowego wozu strażackiego, w ramach Gminnego Dnia Strażaka.