Ogłoszenia na X Niedzielę Zwykłą
  1. Pragnę podziękować wszystkim, za udział w procesji Eucharystycznej w Boże Ciało. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy, dziękuję strażakom, różom różańcowym, dziewczynkom sypiącym kwiaty, dzieciom pierwszokomunijnym, ministrantom, wszystkim, którzy zaangażowali się przygotowanie tej uroczystości.
  2. Do czwartku włącznie po Mszy Świętej procesja Eucharystyczna wokół kościoła.
  3. W czwartek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu we Wdzie.
  4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W czasie nabożeństwa czerwcowego będziemy się modlić Aktem wynagrodzenia Sercu Jezusowemu, będzie można uzyskać odpust zupełny. To także dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Tego dnia z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W przyszłą niedzielę odpust Najświętszego Serca Pana Jezusa we Wdzie. Suma odpustowa o godzinie 11.oo z procesją eucharystyczną, przewodniczyć będzie ks. kan. Andrzej Szopiński – dyrektor ekonomiczny naszej diecezji. Tradycyjni po Mszy Świętej zapraszamy parafian i gości na piknik w ogrodach plebanii.
  6. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma