Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą oraz Uroczystość Wniebowzięcia NMP
blog img
  1. Witam wszystkich wypoczywających na ternie naszych parafii, życzę dobrego wypoczynku.
  2. Dziś 13-ty dzień miesiąca, zapraszam na nabożeństwo fatimskie, na godz. 19.00 w kościele we Wdzie.
  3. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Msze Święte jak w niedziele, we Wdzie o 8.00 i 11.00 a w Ocyplu o 9.30 i 12.30. Podczas każdej Mszy Świętej błogosławieństwo zbóż, ziół i kwiatów. W kościele w Ocyplu o 19.00 jak co roku wieczór uwielbienia, wieczór modlitwy i śpiewu.
  4. 15-ty sierpnia będzie dniem Ogólnopolskiej Solidarności ze Słowenią, kraj ten jednej trzeciej powierzchni znalazł się pod wodą, Caritas Polska pospieszyła od razu z pomocą poszkodowanym, chcemy i my włączyć się w tę pomoc przez Caritas Diecezjalną, dlatego w Uroczystość Wniebowzięcia NMP będziemy modlić się za poszkodowanych a po Mszach Świętych zbiórka do puszek na ten cel.
  5. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W kościele w Ocyplu każdego dnia o 8.45 modlitwa różańcowa.
  7. W czwartek w kościele we Wdzie Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej do godziny 19.00