Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą
  1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  2. Można składać kartki z imionami naszych zmarłych, za których modlimy się w wypominkach jednorazowych w dniach po Uroczystości Wszystkich Świętych oraz roczne za których modlimy się przed Niedzielną Mszą Świętą.
  3. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w Ocyplu o 9.30 po której procesja na parafialny cmentarz, z modlitwami za naszych zmarłych. We Wdzie Msze Święte o 8.00 oraz o 12.00 po której procesja na cmentarz z modlitwami za naszych zmarłych.
  4. W dzień Zaduszny Msze Święte w Ocyplu o 9.00 i 17.00 a we Wdzie o 8.00 i 18.00.
  5. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne, w I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian. Po Mszach Świętych różaniec za zmarłych wymienianych w wypominkach jednorazowych. Proszę by korzystać ze spowiedzi w inne dni z racji różańca za zmarłych.
  6. W I sobotę we Wdzie o 9.00 Msza Święta w intencji róż różańcowych oraz różaniec za zmarłych. W Ocyplu o 16.30 różaniec za zmarłych i Msza Święta w intencji róż różańcowych.
  7. W dni od 1 – 8 listopada możemy uzyskać Odpust Zupełny za naszych zmarłych, za nawiedzenie kościoła czy cmentarza oraz modlitwę za zmarłych, oczywiście należy być w łasce uświęcającej.
  8. W zakrystii są do nabycia kalendarze na 2024 rok, duże w cenie 15 zł, trójdzielne 15 zł. i małe po 10 złotych.
  9. Jest nowy nr Pielgrzyma