Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny
blog img
  1. Dziś ostatni dzień roku kalendarzowego, dziękujemy Panu Bogu za ten czas, ale też prośmy o opiekę w Nowym Roku, o pokój na świecie, w Ojczyźnie naszej, w naszych domach.
  2. Bóg zapłać za złożone ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  3. Jutro (poniedziałek) pierwszy dzień nowego 2024 roku, Msze Święte we Wdzie o 11.00 a w Ocyplu o 12.30
  4. W czasie kolęd nie będzie Mszy świętych w dni powszednie. Wyjątek będzie najbliższy piątek, (5 stycznia) jest to pierwszy piątek miesiąca. Tego dnia do południa odwiedzę chorych naszych parafian, a popołudniu spowiedź święta w Ocyplu o 16.30 a we Wdzie o 17.30.
  5. W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, Msze Święte jaj w niedzielę, we Wdzie o 8.00 i o 11.00 a w Ocyplu o 9.30. Podczas każdej Mszy Świętej poświęcenie kredy, którą oznaczamy drzwi naszych mieszkań, tym samym prosząc Boga o błogosławieństwo w nowym roku. W Ocyplu o 15.00 nabożeństwo przy żłóbku, wspólne śpiewanie kolęd.
  6. Wizyty duszpasterskie w Ocyplu rozpoczniemy od 13 stycznia.
  7. Następna niedziela, to święto Chrztu Pańskiego.