Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu
blog img
  1. Jak już ogłaszałem w minioną niedzielę, dziś przed Kościołem zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy „Ad gentes”

 

  1. Caritas naszej diecezji zachęca do „Jałmużny wielkopostnej” zachęcam całe rodziny by włączyły się w tę akcje. Nasze wielkopostne ofiary przeznaczone będą na pomoc osobom starym w placówkach Caritasu. Skarbonki wyłożone są na bocznym ołtarzu. Naszą jałmużnę przyniesiemy do kościoła na koniec wielkiego postu.

 

  1. Można już składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, tradycyjnie jak każdego roku.

 

  1. We wtorek 19 marca uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, zapraszam do wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętej, będziemy modlić się za mężczyzn naszej parafii.

 

  1. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

  1. W każdy piątek Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej a w niedzielę śpiewamy Gorzkie Żale. Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny. Zapraszam do wspólnej modlitwy.