Uroczystość Wszystkich Świętych
blog img
  1. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. Kościół wspomina dziś tych wszystkich, którzy już osiągnęli pełnię zbawienia. Tradycyjnie modlimy się za naszych bliskich zmarłych. Z racji obostrzeń epidemicznych nie są organizowane procesje na cmentarzu.
  2. Jutro dzień zaduszny, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych.
  3. Stolica Apostolska rozszerzyła czas odpustu za zmarłych na cały miesiąc listopad, dlatego nie gromadźmy się tłumnie na cmentarzu ale rozłóżmy nasze przybycie na ten listopadowy czas. Odpust pod zwykłymi warunkami czyli: nawiedzenie cmentarza i odmówienie jakiejkolwiek modlitwy za zmarłych.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  5. Od wtorku do piątku po Mszy Świętej wieczornej modlimy się za naszych zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.
  6. Z racji I piątku miesiąca spowiedź św. każdego dnia przed Mszą Świętą, w piątek będzie problem ze spowiedzią z racji różańca. Zapraszam byśmy w tym tygodniu rozłożyli sobie spowiedź na poszczególne dni, istotą I piątku jest to byśmy przystąpili w tym dniu do Komunii Świętej.
  7. W piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian.
  8. W sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta.
  9. Przypominam o opłaceniu miejsc na cmentarzu.
  10. Po mszy jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma