Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny
blog img

 

  1. Drugi dzień świąt, w tym roku wypada w niedzielę świętej Rodziny, Jezusa Maryi i Józefa. Chcemy zamierzyć nasze rodziny świętej rodzinie z Nazaretu.
  2. Dziś nasza kolekta inwestycyjna, Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Bardzo dziękuje za przygotowanie naszego kościoła na święta Bożego Narodzenia, dziękuje za choinki, wystrój kościoła, za posprzątanie naszych świątyń, czyste obrusy. Za wszelką pomoc bardzo dziękuje.
  4. W piątek 31 stycznia, ksiądz Biskup Diecezjalny udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych.
  5. W ostatni dzień roku kalendarzowego chcemy podziękować Panu Bogu za miniony czas i prosić Go o błogosławieństwo i opiekę. Zapraszam na Msze świętą w Ocyplu o 16.00 a we Wdzie o 17.00
  6. W sobotę 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, msze święte we Wdzie o 11.00 a w Ocyplu o 17.00.
  7. Po Mszy świętej jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma
  8. Od niedzieli 2 stycznia rozpoczynamy wizyty duszpasterskie, na początek parafia Wda a od 15 stycznia parafia Ocypel. Będę szedł w tym roku bez ministrantów, lecz tradycyjnie będę miał ich puszkę. Bardzo proszę by parafianie, którzy są chorzy, na kwarantannie, czy boją się mnie przyjąć do domu z Bożym Błogosławieństwem, by wcześniej dali znać, bym nie szedł nadaremnie. Po kolędach tradycyjnych odprawię Mszę Świętą kolędową dla tych rodzin, które z różnych powodów nie przyjęli kolędy.