Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu
  1. Dziś w naszych parafiach spowiedź święta. Ksiądz posługuje w konfesjonale podczas każdej Mszy Świętej. Zachęcam byśmy przygotowali nasze serca do świąt Wielkanocnych.
  2. Od poniedziałku 4 kwietnia rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne, potrwają do środy włącznie. Nauki rekolekcyjne podczas wieczornej Mszy Świętej. We wtorek i środę kolekta tradycyjnie już przeznaczona jest dla rekolekcjonisty. Niech niezabranie nas na tych ćwiczeniach duchowych.
  3. w piątek zapraszam na Drogę Krzyżową a w niedziele Wielkiego Postu śpiewamy Gorzkie Żale.
  4. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa, wspomnienie wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy, przynosimy palmy, które będą poświęcone podczas Mszy Świętej. Tym samym wejdziemy w czas Wielkiego Tygodnia.
  5. Po Mszy Świętej jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma.
  6. Bóg zapłać za włącznie się w Paczkę dla Ukrainy. Wspólnymi siłami zmontowaliśmy 15 kompletnych paczek, zostało jeszcze parę produktów, które również przekażemy do Caritasu. Jeszcze raz bardzo z serca dziękuję za pomoc. Módlmy się nieustannie o pokój na świecie i ustanie wojny na Ukrainie.
  7. W piątek odwiedzę chorych naszych parafian.