Niedziela Trójcy Przenajświętszej
blog img
  1. W dni powszednie przez cały miesiąc czerwiec modlimy się litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Jutro 13 dzień miesiąca, zapraszam na nabożeństwo Fatimskie do kościoła we Wdzie na godzinę 19.00
  3. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. We Wdzie Msze Święte o 8.00 i o 9.30. po której wyruszy procesja eucharystyczna, a w Ocyplu Msza Święta o 12.00 po której będzie procesja.
  4. Bardzo proszę jak każdego roku o przygotowanie Ołtarzy. Proszę by pomóc w ramach sąsiadów, rodzin. To wielkie wydarzenie, z Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie idziemy by błogosławić naszą codzienność, nasze domy.
  5. Dziewczynki do sypania kwiatków zapraszam na spotkanie w poniedziałek po Mszy Świętej. Bardzo proszę rodziców, by zaangażowali się w to wydarzenie.
  6. Jak każdego roku proszę strażaków o pomoc w niesieniu krzyża i baldachimu.
  7. W oktawie Bożego Ciała po Mszy Świętej procesja Eucharystyczna.
  8. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma.