Ogłoszenia na I Niedzielę Roku
blog img
  1. Wchodzimy w Nowy 2023 Rok, prosimy Pana Boga i Matkę Najświętszą by był to dla nas czas Błogosławiony. Tego wszystkim życzę.
  2. Rozpoczynamy wizyty duszpasterskie – kolędy. Te rodziny, które w ostatnim roku nie przyjęły kolędy lub nowo przybyłe do naszych parafii, a chciałyby w tym roku, proszę by mnie poinformowały o tym.
  3. Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy od 15.00 a w dni wolne od 13.00.
  4. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego – zwana Trzech Króli, Msze Święte we Wdzie o 8.00 i 11.00 a w Ocyplu o 9.30. Podczas Mszy Świętej będzie poświęcona kreda, którą oznaczymy drzwi naszych mieszkań. Tego dnia w Ocyplu o 16.00 wspólne kolędowanie przy żłóbku, prośba by zabrać ze sobą okulary.
  5. W sobotę o 9.00 Msza Święta i różaniec we Wdzie w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o16.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych.
  6. Przyszła Niedziela to Święto Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego, ale z dekoracją świątyni pozostajemy do 2 lutego.