Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
  1. Dzisiaj uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, to ostatnia niedziela roku liturgicznego, po Mszy Świętej przed Najświętszym Sakramentem modlić będziemy się litanią do Serca Pana Jezusa.
  2. Bóg zapłać za łożone dziś ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  4. W czwartek we Wdzie po Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W tym tygodniu I piątek miesiąca, do południa odwiedzę chorych naszych parafian a po południu spowiedź I piątkowa w Ocyplu od 16.30 a we Wdzie od 17.30.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych.
  7. Przyszła niedziela to już I Niedziela Adwentu. Od przyszłej niedzieli będą dostępne świece Caritas duże po 20 zł, małe po 10 zł, oraz opłatek na stół wigilijny.
  8. Spowiedź Święta, przed Bożym narodzeniem będzie w naszych parafiach w niedzielę, 17 grudnia, w Ocyplu od 15.00 – 16.00, we Wdzie od 16.00 do 17.00.
  9. Nowy nr Pielgrzyma oraz kalendarze na 2024 rok.