Ogłoszenia na I Niedzielę Wielkiego Postu
blog img
  1. W środę rozpoczęliśmy czterdziestodniowy czas pokuty. Wykorzystajmy te dni na nasze nawrócenie i przygotowanie się do świąt paschalnych.
  2. Każdego roku angażujemy się w jałmużnę wielkopostną, „Skarbonka Miłosierdzia”, w tym roku W tym roku nasza jałmużna wspiera remont i wyposażenie ochronki parafialnej dla dzieci w Gusap (diecezja Madang) w Papui Nowej Gwinei, gdzie posługę pełni pochodzący ze Skarszew ks. Michał Szulc
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotowujemy się do peregrynacji Obrazu Matki Bożej Nieustającej w naszych parafiach. Rozpoczniemy od 8 kwietnia, w Zwiastowanie Pańskie. Kto z parafian chciałby przyjąć obraz do swojego domu, może zapiać się na listach wyłożonych w (kościele, w zakrystii) w tabeli pod swoją ulicą.
  4. W czwartek we Wdzie Adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.00
  5. W każdy piątek Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Ocyplu o 17.00 a we Wdzie o 18.00
  6. W każdą niedzielę Wielkiego Postu śpiewamy Gorzkie Żale w Ocyplu o 9.30 a we Wdzie o 11.00
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz Polskich misjonarzy „Ad Gentes”.
  8. Można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  9. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma