Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu
blog img
  1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  2. Dziś zbiórka do puszek na rzecz Polskich misjonarzy Ad Gentes.
  3. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotowujemy się do peregrynacji Ikony Matki Bożej w naszych domach, kto chciałby przyjąć obraz może zapisywać się na przygotowanych listach.
  4. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  5. W każdą niedziele Wielkiego Postu śpiewamy Gorzkie Żale.
  6. Jak co roku zachęcam byśmy włączyli się w jałmużnę wielkopostną, którą tego roku przeznaczmy na remont i wyposażenie ochronki parafialnej dla dzieci w Gusap (diecezja Madang) w Papui Nowej Gwinei, gdzie posługę pełni pochodzący ze Skarszew ks. Michał Szulc.
  7. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne, w I piątek do południa odwidzę chorych naszych parafian. W I sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza Święta w intencji róż różańcowych.
  8. W przyszłą niedziele zapraszam rodziców dzieci, które w maju przystąpią do I Komunii Świętej na Msze Świętą na 9.30 do kościoła w Ocyplu i na spotkanie.
  9. Można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.