Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu
blog img
  1. W minioną środę ks. Biskup udzielił bierzmowania naszej młodzieży. Bóg zapłać za przygotowanie tej uroczystości, młodzieży i ich rodzicom. Ksiądz Biskup poświęcił Ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy, one zostaną w naszych parafiach.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele we Wdzie
  4. Od niedzieli zaczynamy w naszej parafii rekolekcje Wielkopostne. W tym roku będzie je prowadził ks. Marcin Szlesiński, kapłan diecezji Toruńskiej, pracujący w Chełmży. Nauki rekolekcyjne od poniedziałku do środy w Ocyplu o 17.00 a we Wdzie o 18.00. Zakończymy rekolekcje Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. We wtorek i w środę kolekta, którą przeznaczamy ks. rekolekcjoniście.
  5. W niedzielę Palmową w naszej parafii sakrament pokuty i pojednania.