Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu
blog img
  1. Dzisiaj rozpoczynamy nasze Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. W tym roku prowadzi nas drogami Bożego Słowa ks. Marcin Szlesiński – kapłan diecezji toruńskiej, pracujący w Chełmży. Serdecznie ks. Marcina witam w naszej wspólnocie. Nauki rekolekcyjne od poniedziałku do środy w czasie Mszy Świętej w Ocyplu o 17.00 a we Wdzie o 18.00. Tradycyjnie we wtorek i środę kolekta jako nasze podziękowanie ks. rekolekcjoniście.
  2. Do niedzieli palmowej w naszym kraju trwa nowenna w intencji naszej ojczyzny, po każdej Mszy Świętej będziemy modlić się w intencjach nowennowych oraz modlitwą za naszą Ojczyznę.
  3. We wtorek uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
  4. Nasze rekolekcje zakończymy Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Przygotowujemy się do peregrynacji Ikony Matki Bożej w naszych domach, chętnych proszę o wpisanie się na listy do Wielkiego Wtorku.
  6. W czwartek w kościele we Wdzie adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej do godziny 19.00
  7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Palmową. Podczas każdej Mszy Świętej poświęcenie palm. Tego dnia również spowiedź wielkanocna w naszych parafiach, w Ocyplu od 15.00 – 16.00 a we Wdzie od 16.00 – 17.00.
  8. W piątek ostatnia w tym Wielkim Poście Draga Krzyżowa a w niedziele ostatnie Gorzkie Żale.
  9. Jest do nabycia nowy nr Pielgrzyma