I Niedziela Adwentu
  1. Rozpoczynamy Adwent, czas oczekiwania na Narodzenie Pana Jezusa, ale i czas oczekiwania na przyjście Pana Jezusa na końcu czasów. Przeżyjmy te adwentowe dni jak najpiękniej, postarajmy się odstawić to co niepotrzebne a skupić się na duchowym przeżyciu tych dni.
  2. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary, które przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej parafii.
  3. Od poniedziałku do piątku zapraszam na Msze Roratnie, w tym roku tematem przewodnim będzie Eucharystia.
  4. W tym tygodniu dni eucharystyczne, w I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, w I piątek do południa odwiedzę chorych naszych parafian, a popołudniu spowiedź święta w Ocyplu o 16.30 a we Wdzie o 17.30. zachęcam by korzystać ze spowiedzi każdego dnia przed Mszą Świętą. W I sobotę we Wdzie o 9.00 różaniec i Masz Święta w intencji róż różańcowych a w Ocyplu o 16.30 różaniec i Msza święta w intencji róż różańcowych.
  5. W Adwencie pragniemy włączyć się w pomoc Fundacji „Małych Stópek”, Paczuszka dla Maluszka. Jak w ubiegłym roku pod choinką w Kościele możemy zostawić nasze paczuszki, wszelkie higieniczne rzeczy dla malutkich dzieci.
  6. Można nabyć świece Caritasu duże po 15 zł. oraz małe po 8zł., jest również opłatek wigilijny.
  7. U ministrantów jest nowy nr Pielgrzyma